Zásadní rozdíl je ve složení! 

Organický make-up nejenom krášlí, ale také pečuje. Nepoužívá zbytečnou chemii, která vystavuje tělo řadě toxických účinků. Organická líčidla obsahují nutričně bohaté ingredience, bohaté na živiny, díky kterým pleť lépe dýchá. Přírodní líčidla poskytují díky pečujícímu složení (přírodní vosky, výtažky z plodů a bylin a olejů) také ochranu pokožky před předčasným stárnutím, plně ji vyživuje a zvláčňuje.

Konvenční make-up obsahuje celou řadu velmi nepříjemných a nebezpečných chemikálií, které jsou součástí výrobního procesu. Nebezpečnými látkami tohoto typu jsou např. parabeny, ftaláty, konzervanty, sulfáty, soli hliníku, minerální oleje, parafín (ropné deriváty), barviva a mikroplasty.

Projděte si všech 7 argumentů, proč dát přednost přírodní kosmetice a už se nikdy nedívat zpět. 

tvarenka

Argument č. 1: Uvědoměle pečuje o Vaši krásu

Organické už dávno neznamená alternativní a nefunkční přípravky. BOHO Green Make-Up je certifikovaná dekorativní kosmetika, která uvědoměle pečuje o vaši pleť a nedělá kompromisy v tom, jaký styl líčení vyhovuje právě Vám. Vybírat můžete z bezmála 150 produktů pocházejících čistě z přírody – od BB krému až po laky na nehty.

rty

Argument č. 2: Vykouzlí perfektní kontury bez podráždění pleti

Také s přírodním make-upem zvládnete líčení na profesionální úrovni. Stačí si vybrat barevně vhodné produkty a kouzlení s konturami může začít. Nedokonalosti pleti zamaskujete korektorem, tvar obličeje zvýrazníte tmavším zapečeným pudrem, linie nosu, brady a rtů zase rozjasňovačem. Celkový look pak dotáhnete tvářenkou a oblíbeným odstínem rtěnky.

stiny

Argument č. 3: Nabízí bohatou paletu nejen zemitých odstínů

Bojíte se, že kosmetika pocházející z přírody má omezené možnosti v oblasti barev? Naopak! Jen se rozhlédněte, kolika barvami hraje příroda sama. A přesně tolik barev si můžete vybírat i pro své líčení. Pro BOHO Green Make-Up je samozřejmostí několik odstínů u každého typu make-upu, pudru, či rozjasňovače, široká škála rtěnek a hned několik paletek očních stínů slazených tak, aby ladily ke konkrétní barvě očí.

nehty

Argument č. 4: Bohémsky zkrášlí i Vaše nehty

Vedle rtěnek, řasenek, pudrů nebo tužek na oči najdete pod značkou BOHO Green Make-Up také širokou škálu netoxických laků na nehty v mnoha odstínech. Jste divoký typ, co potřebuje výrazné barvy nebo spíš umírněná dáma toužící po nude tónech? Netoxické laky na nehty umí vše. Stačí jedna vrstva laku. Ať si vyberete jakýkoliv odstín, můžete se spolehnout na to, že pro své nehty děláte to nejlepší. Všechny laky BOHO Green Make-Up jsou totiž 9-free a 10-free.

ingredience

Argument č. 5: Obsahuje pouze TOP ingredience z přírody

Avokádový olej, vosk z babassu, bambucké máslo, kukuřičný škrob… Že to jsou termíny, které znáte spíš z kuchyně? Aby ne, příroda je bohatá na superpotraviny a ingredience, které našemu tělu skvěle prospívají při vnitřním i vnějším užití. Věděli to už naši předci, tak se pojďme inspirovat a vrátit zpět ke kořenům. Certifikace produktů COSMEBIO a COSMOS ORGANIC garantuje 100% kvalitu surovin, výrobních postupů a etický přístup v rámci celého výrobního procesu.

stetec

Argument č. 6: Neomezuje ani výběr pomocníků pro aplikaci make-upu

Bezchybná aplikaci make-upu se neobejde bez šikovných pomocníků, jakými jsou designové, multifunkční štětce. Tyhle kousky vyráběné z březového dřeva a kvalitních, 100% syntetických štětin si zamilujete. Kromě toho, že jsou samy o sobě krásné, zvládnou přesné a harmonické líčení.

Argument č. 7: Bere ohledy na přírodu

Ať už jde o použité suroviny – v případě BOHO Green Make-Up pouze rostlinné RAW suroviny, nebo o ekologické obaly, mluvíme o kvalitní dekorativní kosmetice šetrné k přírodě. Přípravky se vyrábí z ingrediencí ekologického zemědělství a celý výrobní proces dbá na etický přístup. Obaly všech produktů vyrobeny ze dřeva a papíru pocházejícího z lesů s certifikací PEFC a FSC, které potvrzují použití materiálu získaného postupy trvale udržitelného lesního hospodářství. Samozřejmostí je, že žádný z produktů není testován na zvířatech.