tvářenky

Vsaďte na kontury

I když se kouzlení s konturami může zdát jako úkol pro profesionální maskéry, zvládnete to hravě za pár minut během pití ranní kávy.

Na vyčištěnou pleť nejprve naneste svůj pleťový krém a poté plochým štětcem make-up nebo BB krém vhodný pro váš odstín pleti. Na nedokonalosti pleti, pod oči, rty a na linii nosu s čelem (pomyslné T) aplikujte barevný nebo tělový korektor a vše sjednoťte kompaktním nebo sypkým pudrem. 

Finální vzhled dotáhněte díky matnému zapečenému pudru terra cota anebo pouze za použití tvářenky, kterou dokreslíte své lícní kosti. V nabídce Boho Green Make-Up najdete dva matné a dva perleťové odstíny tvářenek pro světlý nebo tmavý typ pleti.

Nechte promluvit své oči

V některých literárních dílech se zmiňuje, že oči jsou okna do duše. Nechte ty své zazářit. Vyberte si nejprve dřevěnou paletku obsahující 8 stínů vhodných přesně pro vaši barvu očí a následně ji slaďte s tužkou na oči a nakonec vše dotáhněte jednou z přírodních (a krásně voňavých) řasenek.

A nebojte – tužky na oči i oční stíny BOHO Green Make-Up vydrží celý den i bez ohledu na to, zda zrovna běháte za neposednými dětmi nebo sledujete dojemný film. 

rty

Nezapomeňte na rty

Mnohé z nás nechtějí používat rtěnku, protože si neví rady s výběrem odstínu nebo správnou aplikací. S dokonale pigmentujícími rtěnkami BOHO Green Make-up můžete hodit veškeré obavy za hlavu. 

NÁŠ TIP: Perfektní rty (k nakousnutí) vykouzlíte díky jemnému peelingu z medu a cukru, který rty zjemní a pomůže uchovat barvu rtěnky i tužky na rty. 

Potom už jen jednoduše zvýrazněte linii rtů tužkou – ideálně ve stejném nebo podobném odstínu jako má rtěnka – střed rtů tužkou na rty vykreslete a následně pomocí štětce na rty vyplňte rtěnkou. Nejste si jistá odstínem? Vybírat můžete z bezmála 20 odstínů rtěnek s lesklým nebo matným efektem a volit tak podle příležitosti nebo podle zvoleného stylu líčení.  Rtěnky jsou 100% přírodní, protože věříme, že vašich rtů se smí dotýkat jen to nejlepší!

S láskou, 

tým Boho Green Make-Up